امداد سیار

جولای 7, 2018 5:28 ق.ظ

اطمینان خاطر در سفر با امداد جاده ای آلفارومئو ایران

 

شرکت آلفارومئو ایران به منظور تامین آسایش و ارائه هر چه بهتر خدمات امداد جاده ای و سیار خودروهای جولیتا و میتو و  4Cدر حوزه جغرافيايي عملكردي خود گامي نويني را جهت توسعه و پيشرفت كمی و كيفی چشمگير با نگرش علمی و سيستمی به ارائه خدمات امدادی با هدف نهايی « كسب رضـايت مشتری » آغاز نموده، امداد جاده ای و سیار عبارت است از ارائه خدمات تعمیرگاهی به مشتریان در محیط خارج از تعمیرگاه آلفارومئو ایران می باشد.

 

امداد جاده ای و سیار

مجموعه خدماتی است برای خودروهایی که متوقف می باشند و امکان حرکت ندارند و یا حرکت خودرو باعث بروز ایرادات بیشتری می شود. با توجه به تنوع ایراد و تشخیص شرکت، خدمات مذکور در محل مشتری ارائه می شوند و یا خودرو به تعمیرگاه آلفارومئو ایران منتقل می گردد.

 

روش ارائه خدمات

  • در صورتيكه خودروي شما بعلت نقص فني قابل حركت نبوده و يا حركت آن ممكن است باعث بروز خطر گردد، در هر زمان از شبانه روز مي‌توانيد با شماره امداد 0214419408 و (2009 118 0935) شركت آلفارومئو ایران تماس حاصل نموده، کارشناسان شرکت بعد از ارائه مشاوره و دریافت اطلاعات لازم، شما را راهنمایی می نمایند. درصورتیکه امکان حرکت خودرو باشد، خودرو را به نزدیکترین عاملیت مجاز منتقل نمایید در غیر اینصورت با هماهنگی شرکت اعزام امدادگر به محل مشتری صورت می پذیرد، درصورتیکه بعد از حضور امدادگر، امکان رفع ایراد در محل میسر نباشد، خودرو به تعمیرگاه منتقل خواهد شد پس از اعلام شماره شاسي خودرو و دیگر مشخصات مورد نیاز، هماهنگی‌های لازم برای ارسال امداد سیار صورت می‌پذیرد.تا امدادگران شركت به ياري شما آمده و اقدام به رفع مشكل و راه اندازي خودروي شما نمايند.

 

  • پس از اتمام تعميرات، گزارش بازديد و تعمير خودرو را در صورتحساب خدمات‌رسانی سیار ملاحظه کنید؛ در صورت تأیید آن را امضا و يك نسخه از آن را از امدادگر دريافت کنید. (امدادگر مجاز به اخذ هیچگونه وجهی مازاد بر مبلغ درج شده در فاکتور نمی باشد)
  • پس از انجام تعمیرات، همکاران ما در بخش نظرسنجی با شما تماس خواهند گرفت. خواهشمند است نظرات خود را درباره نحوه خدمت دریافت شده اعلام فرمایید .

 

انجام کلیه خدمات امدادی در سراسر شهر تهران بصورت شبانه روزی.هرکجا به ما نیاز داشتید فقط کافیست یک تماس بگیرید.ما برای انجام وظیفه آماده ایم.

 

«خدمات خاص برای مشتریان خاص»