عیب یابی

نوامبر 14, 2017 5:34 ق.ظ

بی شک یکی از زیبا ترین خودرو ها در سطح کشور که توجه همه افراد را به خود جلب می نماید، شاهکار کم نظیر و دلربای ساخت ایتالیا، آلفا رومئو است. آلفا رومئو در سال های اولیه قرن 19 میلادی پا به عرصه ظهور نهاد و از همان سال های اولیه اقدام به ساخت خودرو های مسابقه ای نیز نمود. موفقیت و چشم نوازی این خودرو عالم گیر است. چه در کشور های مرفه و چه در مالک توسعه نیافته می توانید این خودرو را ببینید. تعدادی خودرو آلفا رومئو در ایران نیز تردد می کنند. در بسیاری خودرو سازی های جهان و خصوصا در صنعت خودرو های لوکس و فوق لوکس، از طراحان ایتالیایی بهره فراوان برده شده است. یا آنکه طراحی این اعجوبه ها الهام بخش طراحان سایر ممالک بوده است و رد پای آن سبک طراحی را می توانید در بسیاری خودرو های موفق ببینید. طراحان ایتالیا در استفاده عالی از فضای داخلی خودرو نیز پیشگام اند. وقتی وارد بسیاری از خودرو های ساخت ایتالی می شوید با این چالش مواجه می شوید که چگونه این خودرو که به ظاهر جمع و جور و از نظر ابعاد همانند سایر خودرو های معمولی است، در درون تا این حد جا دار و راحت است. این قدرت طراحان ایتالیایی توجه جهانیان را برانگیخته و بسیاری ابر شرکت های خودرو سازی جهان استفاده نکردن از طراحان ایتالیایی را جایز و شایسته نمی دانند. به راستی که ایتالیا به عنوان کشوری کهن، مظهر ادغام تمدن و مدرنیزم است و این موضوع را می توان به وضوح در خودرو هایی چون آلفا رومئو، فیات، فراری، لامبورگینی، پاگانی، مازانتی، مازراتی، پینین فارینا و بسیاری برندهای جهانی دیگر با تمام وجود لمس کرد.

 

تعمیر گاه آلفارومئو ایران

 

حتی اگر راکب این شاهکار ایتالیایی هستید و انسان هایی امین، دلسوز، متعهد و پایبند به مشتری و کرامت او، این تحفه کم نظیر را برای شما خلق نموده اند که تجربه ای فوق العاده از خودرو  و سواری داشته باشید، باز هم برخی قطعات خودرو بعد سال های زیاد، استفاده مستمر، شرایط جوی و آسیب های محیطی و … دچار استهلاک و افت کیفیت می گردند. این موضوع منحصر به برند خاصی نیست و تمامی خودرو ها و سایر کالا ها را شامل می گردد. این نگرانی را در ذهن بر می انگیزد که وضعیت خدمات پس از فروش و قطعات این خودرو در ایران به چه شکل است و برای عیب یابی الفارومئو به کجا باید مراجعه کرد؟ آیا این شرکت در ایران مراکز مورد اعتماد فروش قطعه و ارائه خدمات دارد؟ روزی نیاید که مجبور شوم برای تامین یک قطعه تا خود ایتالیا بروم!!! آیا کیفیت خدمات در حدی هست که بتوانم چنین خودرویی را بدون نگرانی به آن بسپارم؟ آیا عیب یابی آلفا رومئو و تعمیرات بسیار تخصصی آن در ایران در دسترس هست؟ آیا امکان عیب یابی آلفا رومئو در محل را دارم؟ و ده ها سوال دیگر که خریدار هر خودرو خارجی به آنها می اندیشد.

 

خوشبختانه آلفا رومئو ایران این نگرانی را به خوبی درک نموده و در جهت رفع آن تلاش مستمر می ورزد. بدین نحو که از عیب یابی آلفا رومئو گرفته تا تامین تمامی لوازم و قطعات و حتی تیونینگ آلفا رومئو، همه و همه را در زیر یک سقف گرد هم آورده است. به گونه ای که مشتریان این مرکز، همگی پس از دریافت خدمات و تعمیرات از وجود چنین مرکزی بسیار خرسند هستند. مرکزی مورد اعتماد که از صفر تا صد کلیه خدمات، تعمیرات، سرویس های دوره ای و غیره را می توانید با خاطری آسوده به آن بسپارید. عیب یابی آلفا رومئو مانند عیب یابی سایر خودرو های لوکس بسیار دارای اهمیت است. چرا که اگر عیب یابی آلفا رو مئو به درستی صورت نپذیرد می تواند آسیب های جبران ناپذیری را تحمیل کند. عیب یابی آلفا رومئو در این مرکز توسط مکانیک هایی با سال ها تجربه کار حرفه ای انجام می گیرد.

تامین کلیه لوازم یدکی آلفا رومئو با وجود انواع تحریم های بین المللی، توسط آلفا رومئو ایران به نحو احسن انجام می پذیرد و لوازم و قطعات اصل ایتالیایی را با قیمتی منطقی به دست شما عاشقان هنر دوست و خوش سلیقه آلفا رومئو می رسانیم و اعتماد و رضایت قلبی شما بهترین پاداش برای ماست. هیچ قطعه ای از این خودرو فوق لوکس در آلفا رومئو ایران نایاب نیست. در واقع این شرکت خود را متعهد می داند که هر قطعه ای را در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما تامین کند.

آلفا رومئو فقط یک خودرو نیست. بلکه یک سبک زندگی است. البته این قضیه منحصر به آلفا رومئو نیست و در خصوص همه کسانی که خودروهای تیراژ پایین می رانند یا حتی می پسندند صدق می کند. لذا  آلفا رومئو ایران با احترام به عشق شما به این خودرو کم نظیر، تلاش نموده موجبات اطمینان خاطر شما را در خصوص عیب یابی آلفا رومئو، قطعات، لوازم یدکی و حتی تیونینگ آلفا رومئو فراهم آورد.

عشق به آلفا رومئو در همه جای جهان وجود دارد و موج می زند. طراحی شاهکار این خودرو، چه از جهت ظاهری و بیرونی و چه از نظر اتاق و فضای داخل آن واقعا خیره کننده و بی نهایت هنرمندانه است. به راستی که باید ایتالیا را در طراحی داخل و خارج خودرو در کل جهان پیشرو دانست. گویی ذات زیبایی پسند بشر در مقابل این خودرو حیران می ماند و برای نبوغ، شعور و درک هنری خالق آن سر تعظیم فرود می آورد. این را در جای جای جهان و از جمله در ایران می توان به وضوح دید. چه در تهران باشید، چه در تبریز و چه اصفهان و شیراز و چه در مناطق آزادی چون کیش و قشم و یا هر جای دیگر، حتما تعدادی آلفا رومئو را در سطح شهر در حال تردد یا در پارک می بینید که می درخشند، زیبایی می بخشند و در بین هزاران خودرو تکراری و کلیشه ای، سبک زندگی ای متمایز را نشان می دهند. به راستی که افرادی با این سطح بالا و فاخر سلیقه، شایسته خدماتی برازنده هستند و آلفا رومئو ایران این موضوع را به خوبی درک می کند.

به محض ورود به مقر آلفا رومئو ایران، متخصصان این مرکز به استقبال شما می آیند، شما را پذیرش می کنند، آلفا رومئو شما را بررسی می کنند و عیب یابی آلفا رومئو شما را انجام می دهند و تلاش می نمایند در کوتاه ترین زمان ممکن رفع مشکل نمایند. ولی اگر پس از  عیب یابی آلفا رومئو نیاز به ماندن آلفا رومئو شما در تعمیر گاه بود، می توانید با خاطری آسوده خودرو را به همکاران ما بسپارید و پس از یک یا چند روز، آلفا رومئو ایران اتومبیلی تازه نفس را به شما تحویل می دهد. تجهیزات تعمیرگاهی این مرکز را شاید تا کنون ندیده باشید. بدیهی است که با یک خودرو فوق لوکس مواجه هستیم که خدمات پس از فروش آن نیز باید فوق لوکس و متمایز باشد تا رضایت مشتری هرگز مخدوش نگردد.

خدمات عیب یابی آلفا رومئو

این مرکز از تعویض روغن و فیلتر و قطعات و کالا های مصرفی آلفا رومئو گرفته تا عیب یابی آلفا رومئو تیونینگ رنگ و ظاهر بدنه را به نحو احسن و بسیار ظریف و تمیز انجام می دهد. شاید تصور تغییر رنگ و ظاهر یا تیونینگ این جواهر ارزشمند یا هر خودرو فوق لوکسی بسیار دشوار باشد ولی باور آن دشوار است که با چند تغییر کوچک نظیر چند خط، چند گل، چند شعله و یا هر طرح دیگری در ظاهر این خودرو می توانید زیبایی این خودرو فوق لوکس را چندین برابر کنید. چرا که در اینجا هنرمندان تیونینگ بدنه و رنگ را دعوت نموده ایم که سنگ تمام گذارند. این را می توانید از نمونه کارهایشان ببینید. آنگاه شما هم متقاعد می شوید که خودرو زیبایتان را با هنر این اساتید تیونینگ کشور زیبا تر سازید. آنها مشاوران دلسوز خودرو شم هستند. متاسفانه در کشور ما آمار تصادفات بسیار بالاست. قربانی این موضوع ممکن است خدایی ناخواسته اسطوره ای همچون هر یک از شاهکارهای آلفا رومئو باشد که امیدواریم هرگز چنین نباشد ولی اگر با چنین مشکلی مواجه شدید، تیونینگ آلفا رومئو، خودرو را به گونه ای مزین می کند که گویی هرگز چنین اتفاق تلخی روی نداده است!

تعهد و پایبندی آلفا رومئو ایران نشات گرفته از همان تعهد و کیفیتی است که کارخانه آلفا رومئو در ایتالیا به آن پایبند است. از آلفا رومئو انتظار کم یا متوسط یا خوب نداشته باشید. از آلفا رومئو و آلفا رومئو ایران فقط عالی بودن را بخواهید چرا که این مجموعه توان پاسخگویی به این تقاضای درونی شما را دارد. برای شهروندان تهرانی بسیار مفید است که بدانند آلفا رومئو ایران امکان خدمات و تعمیرات در محل را برای مشتریان آلفا رومئو ایجاد نموده است. یعنی از عیب یابی آلفا رومئو گرفته تا سرویس های دوره ای و تامین خیلی از قطعات آلفا رومئو از این طریق میسر است. نکته شگفت انگیز دیگر امکان عیب یابی آلفا رومئو به صورت آنلاین است که توسط دستگاه عیب یاب آنلاین آلفارومئو انجام می پذیرد و امکان به روز رسانی قطعات این خودرو را فراهم می کند. امکانی که در خودروهایی همچون تسلا می توان نظیر آن را یافت.